UA-160346541-1
Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır? ( Üyeler )

Kullanıcılarımız için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

daha ucuz fiyatla pisyasada ürün var ise ve ürün özellik nitelik aynı ise belgeli şekilde bize başvurulur ise taahüdümüz aradaki farkı müşteriye ödemektir.

goo smart firmalarla yaptığı özel anlaşmalarda alınan iskontaları ve reklam gelirlerini siz kullanıcılarına fırsat olarak sunar bu sebeple fiyatlar uygundur

satın aldığınız hizmet veya ürün Goo smart yatırım pazarlamaının kontrol ve denetiminde olup Goo smart yatırım paz aş tarafından fatura edilir ve teslim edilir. Ürünler farklı marka ve farklı kuruluşların olsada ticari metaryal olarak satın alınmış ürün ve hizmetlerdir.


goo smart firsat web sitesi bir fırsat sitesidir piyasadan farklılık gösterecek şekilde fiyat farkı veya yeni ürün olma gibi avantajlı ürün tedarik satış  sitesidir.

Nasıl Çalışır? ( Tedarikçiler )

Tedarikçilerimiz için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

ekstra reklam alanları ücretli olup dilerseniz buralarda süreli katagorili reklam vererek önplana çıkabilirsiniz .

Genel satın alma prensibi ürünl tedarikçilerden nakit alım yapılarak alınır. Ürünlerin özelliklerine talep katmanlarına göre stok şartlarına göre tedarikçelerle yapılacak anlaşmalarla satın alma farklılık gösterebilir. 

goo smart hiç bir tedarikçisinden aidat  ön ödeme bedelsiz ürün talep etmez önce kazanırsınız satışlarınızdan komisyonunuzu ödersiniz

goo smart fırsat sitesi öncelikle fiyatta ürün gurubunda farklılık gösteren yenilik içeren başka sitelerde sergeilenemyecek  farklı olacak ürün ve hizmetleri  platformunda bulundururken herkesin ara sıra goo smart fırsata bakalım ne gelmiş ne varmış diyerek takip edeceği bir site hedefiyle hazırlanmasıdır.  işletmelerin rakabet gücünü ortaya çıkartacak bu sitem tüketiciye avantajlı ürün almayı sağlayacak üreticiye ve toptancıya dah çok ürün satma şansı yaratacaktır.

goo smart fırsat tedarikçilerinden direk ürün ve hizmetleride uygun gördüğü halde teslimat ve hizmet verme şartlarının  uygun olması halinde direk satın alma yapar. Sistemde ürünlerinin satılmasını isteyen daha çok satmak isteyen işletmeler ürünlerini bizle  paylaşır ve tarafımızdan sitede satışa sunulur.

   direk satın almalar için satın alma departmanımızla görüşme yapmanız gerekir (0532206722 SATIN ALMA )

goo smart fırsat sisteme üye olan ve sistemimizden ürününü satmak isteyen işletmeler rakebetcisi olması açısından sadece %10 karla satışa sokulur.

kıymetli satıcı ürününüze güveniyorsanız yüksek komisyonlardan kaçıyorsanız dijital platformda reklam pazarlamada zayıfsanız bütün bunları sizin yerinize biz yapıyor ürününüzün goo smart güvencesinde satılmasını sağlıyoruz . Bu hizmet için sadece %10 gibi bir karlılık ile satışını yapıyoruz.

 

Tedarikçi Olmak İstermisiniz?

Şimdi kayıt olarak fırsat ve indirimlerinizden herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.